O firmie

Firma HMT STAL jest Polska firmą rodzinną z wieloletnim  doświadczeniem. Specjalizuje się w mechanicznej obróbce skrawania oraz spawania konstrukcji stalowych.

Nasza siedziba oraz centrum produkcyjne z maszynami znajduje się w Brusach w województwie pomorskim. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale dążącą do wyznaczonych przez siebie celów.

To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie, zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników, rzetelność, profesjonalizm na najwyższym poziomie, wysoka jakość usług i produktów, a także indywidualne podejście do każdego Klienta i kompleksowa obsługa Klienta.

Zajmujemy się wykonywaniem elementów na zlecenie klienta z dokumentacji powierzonej oraz własnej lub dostarczonych wzorów. Z powodzeniem współpracujemy z firmami z branży :motoryzacyjnej, rolniczej, górniczej, kolejowej, spożywczej, obronnej i elektronicznej.

Nasza przewaga nad konkurencją tkwi w tym, że na bieżąco inwestujemy w modernizację i ulepszanie procesów produkcyjnych (technologie i park maszynowy).

Przez wiele lat działalności wypracowaliśmy dobry kontakt z wieloma partnerami. Są to: odlewnie żeliwa, odlewnie aluminium, hartownie i narzędziownie.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami zagranicznymi.

Współpracujemy również z różnymi dostawcami gotowych komponentów m.in. łożysk, elementów gumowych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych. Szeroki wachlarz kontaktów pozwala nam na wytwarzani nie tylko elementów wykonywanych na naszych obrabiarkach, ale także skomplikowanych podzespołów oraz gotowych wyrobów rynkowych.